Καλημέρα Καλημέρα, Πρωινά, Τρίτο, 8:00 το πρωί και όπως κάθε Δευτέρα, Τρίτη & Τετάρτη έχουμε τη γνωστή μας συνταγή: συναντάμε μπαρόκ, κλασική, ρομαντική και μοντέρνα μουσική, δίπλα σε τραγούδια γνωστών τραγουδοποιών, παραδοσιακούς ήχους απ’ όλον τον κόσμο, μινιμαλιστικές και μεταμινιμαλιστικές προσεγγίσεις, ήχους από τον κινηματογράφο και αρκετή δόση jazz.
Καλές ακροάσεις.
Παραγωγή-παρουσίαση: Γιώργος Φλωράκης