Καλεσμένοι σήμερα :
-Ο Σπύρος Μαζάνης , παιδίατρος
-H Γιάννα Χορμόβα, Υποδιοικητης ΔΥΠΑ για τον κοινωνικό τουρισμό
-Kαι στα social media η Φαίδρα Γκουντούνα.
Η «Πρωινή Παρέα» με πολλές ώρες πτήσης στον ραδιοφωνικό αέρα είναι εδώ και κάθε μέρα, 6 με 8 το πρωί, από Δευτέρα έως και Παρασκευή, σας κρατάει συντροφιά στο ξεκίνημα της ημέρας.
Σας ξυπνάμε, σας ενημερώνουμε, σας διασκεδάζουμε και απαντάμε σε όλες σας τις απορίες. Διονύσης Χατζημιχάλης και Κατερίνα Σερέτη, καθημερινά, στο Πρώτο Πρόγραμμα της Ελληνικής Ραδιοφωνίας.