Ακούστε #ondemand στο #ertecho , το 22ο για το #1971 και το 277 για το 55-72 με #Carole king – – Rolling Stones , Yes . Τραγούδια από την ταινία #saccoandvanzetti με #Joan Baez , Scott Walker , Georges Moustaki του #Ennis Morricone . #apotis4stis5 #giannispetridis @ertofficial
Από τις 4 στις 5» με τον Γιάννη Πετρίδη. Η μακροβιότερη εκπομπή στο Ελληνικό Ραδιόφωνο! Aπό το 1975 ως τον Ιούνιο του 2013 και από το 2017 ως σήμερα, ο Γιάννης Πετρίδης βρίσκεται στις συχνότητες της Ελληνικής Ραδιοφωνίας, καθημερινά «Από τις 4 στις 5» το απόγευμα, στο Πρώτο Πρόγραμμα.
Συνεργάτης της εκπομπής ο Δημήτρης Ζουγρής.