Καλεσμένοι σήμερα :
-Ο Γιάννης Μανδαλίδης, Ανταποκριτής της ΕΡΤ στην Τουρκία
-Η Ειρήνη Ζαρκαδούλα, Ανταποκρίτρια της ΕΡΤ στις Βρυξέλλες
-Ο Κώστας Ονισένκο, Δημοσιογράφος για Ουκρανία
Η «Πρωινή Παρέα» με πολλές ώρες πτήσης στον ραδιοφωνικό αέρα είναι εδώ και κάθε μέρα, 6 με 8 το πρωί, από Δευτέρα έως και Παρασκευή, σας κρατάει συντροφιά στο ξεκίνημα της ημέρας.
Σας ξυπνάμε, σας ενημερώνουμε, σας διασκεδάζουμε και απαντάμε σε όλες σας τις απορίες. Διονύσης Χατζημιχάλης και Κατερίνα Σερέτη, καθημερινά, στο Πρώτο Πρόγραμμα της Ελληνικής Ραδιοφωνίας.