Σήμερα καλεσμένοι :
-Η Ειρήνη Ζαρκαδούλα, Ανταποκρίτρια της ΕΡΤ στις Βρυξέλλες
-Ο Σάββας Σαββόπουλος, Ψυχίατρος – Ψυχαναλυτης
-Ο Παναγιώτης Περάκης, Δικηγόρος και πρώην Πρόεδρος του Ευρωπαϊκού Δικηγορικού Συλλόγου
Η «Πρωινή Παρέα» με πολλές ώρες πτήσης στον ραδιοφωνικό αέρα είναι εδώ και κάθε μέρα, 6 με 8 το πρωί, από Δευτέρα έως και Παρασκευή, σας κρατάει συντροφιά στο ξεκίνημα της ημέρας. Σας ξυπνάμε, σας ενημερώνουμε, σας διασκεδάζουμε και απαντάμε σε όλες σας τις απορίες. Διονύσης Χατζημιχάλης και Κατερίνα Σερέτη, καθημερινά, στο Πρώτο Πρόγραμμα της Ελληνικής Ραδιοφωνίας.