Απόψε καλεσμένοι :
-Ο Νίκος Κοιλαλούς, Φωτογράφος για το υπό έκδοση βιβλίο του “42 days”
-Ο Δημήτρης Κουρέτας, Περιφερειάρχης Θεσσαλίας
Μένουμε ΠΡΩΤΟ. Η αφετηρία και ο προορισμός, λίγο πριν το τέλος της μέρας. Ιχνηλάτηση, ταυτοποίηση, διαχείριση για όσα γίνονται και δεν λέγονται και για όσα λέγονται και δεν γίνονται… Ειδήσεις και απόψεις. Πρόσωπα και φαινόμενα. Προτάσεις, τάσεις, αξιοπερίεργα και αξιομνημόνευτα.