Καλεσμένος σήμερα στο στούντιο είναι ο Στέλιος Ζωντός, σύμβουλος Στρατηγικής και Επικοινωνίας, πρόεδρος της εταιρείας “The Newtons Laboratory”.
Ο Χρήστος Μιχαηλίδης με τον «Καθρέφτη» του στο Πρώτο Πρόγραμμα της Ελληνικής Ραδιοφωνίας. Να «βλέπουμε» τις αλλαγές. Του εαυτού μας πρώτα. Στεκόμαστε μπροστά στον Καθρέφτη των πραγμάτων και τα βλέπουμε όλα. Στην οικονομία. Στην Υγεία. Στο διεθνές περιβάλλον. Στην καθημερινότητά μας. 9 με 10, κάθε πρωί Δευτέρα με Παρασκευή.