Ακούστε on demand στο ertecho και 12-1 τπ βράδυ στο Πρώτο Πρόγραμμα, το 22ο μέρος στο 1961 και το 278ο για την περίοδο 1955-΄72 με Cliff Richard and the Shadows- σε τραγούδια από την ταινία The Young ones- Chubby Checker, Nina Simone, Celine Dion, κ.α.
Από τις 4 στις 5» με τον Γιάννη Πετρίδη. Η μακροβιότερη εκπομπή στο Ελληνικό Ραδιόφωνο! Aπό το 1975 ως τον Ιούνιο του 2013 και από το 2017 ως σήμερα, ο Γιάννης Πετρίδης βρίσκεται στις συχνότητες της Ελληνικής Ραδιοφωνίας, καθημερινά «Από τις 4 στις 5» το απόγευμα, στο Πρώτο Πρόγραμμα.
Συνεργάτης της εκπομπής ο Δημήτρης Ζουγρής.