Καλεσμένοι σήμερα :
ο δημοσιογράφος και διευθυντής στο thetoc.gr Μανώλης Καψής, ο Ιωάννης Κατσογιάννης, καθηγητής Τεχνολογίας Περιβάλλοντος στο τμήμα Χημείας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης και πρόεδρος της Ένωσης Ελλήνων Χημικών για τα εμφιαλωμένα νερά και η Βάλια Καϊμάκη Συντάκτρια Τεχνολογίας/internet/social media.
Ο Χρήστος Μιχαηλίδης με τον «Καθρέφτη» του στο Πρώτο Πρόγραμμα της Ελληνικής Ραδιοφωνίας. Να «βλέπουμε» τις αλλαγές. Του εαυτού μας πρώτα. Στεκόμαστε μπροστά στον Καθρέφτη των πραγμάτων και τα βλέπουμε όλα. Στην οικονομία. Στην Υγεία. Στο διεθνές περιβάλλον. Στην καθημερινότητά μας. 9 με 10, κάθε πρωί Δευτέρα με Παρασκευή.