Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος είναι απόψε καλεσμένος της Μαρίας Κυριάκη στην εκπομπή «Έχω κάτι να σου πω» στο Πρώτο Πρόγραμμα.
Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος συζητάει με την Μαρία Κυριάκη για την κριτική. Ο ραδιοφωνικός παραγωγός και παρουσιαστής, κάνει την αυτοκριτική του μιλώντας με ειλικρίνεια για τον τρόπο που ασκούσε κριτική στο παρελθόν και εξηγεί σε ποια σημεία έχει αλλάξει σήμερα. Παραδέχεται τα δυνατά του σημεία και αποκαλύπτει την… «αχίλλειο πτέρνα» του.
Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος έχει κάτι να μας πει!