Η Κόκκινη Σβούρα στην πόλη βολτάρει για να εντοπίσει τις πιο δημιουργικές ιδέες καλοκαιρινής κατασκήνωσης για τα παιδιά που περνούν μέρος των καλοκαιρινών διακοπών τους στην πόλη. Σήμερα Δευτέρα στριφογυρίζει μαζί με τον Καρπό στο Ίδρυμα Μιχάλης Κακογιάννης για καλοκαίρι με την τέχνη του κινηματογράφου.
«Κόκκινη Σβούρα IV»
Επιμέλεια – Παρουσίαση: Ιωάννα Νιαώτη
Από Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2023 και κάθε Δευτέρα έως Παρασκευή, στις 7:55
Αν θέλετε να ακούσετε τα podcasts των προηγούμενων σεζόν κάντε κλικ εδώ #podcastDeftero