Κάθε μέρα από τις 6 έως τις 8 το απόγευμα, η Ελένη Γιαννοπούλου παρατηρεί τα χρώματα στον ουρανό να αλλάζουν και σκορπίζει στο ραδιοφωνικό αέρα τραγούδια που αξίζει να μοιραστούν. «Άλλη μια μέρα» στον αέρα του Δεύτερου, εκπομπή καλής διάθεσης και μουσικής, για την ώρα που η μέρα φεύγει και η ένταση της μέρας αναζητά την ξεκούραση και τη χαρά της παρέας.
Στο ένθετο “Σκρατς” που επιμελείται ο Σιδερής Πρίντεζης και μεταδίδεται στις 18:55 σήμερα ακούμε το «Αγάπα με όπως σ’ αγαπώ», από ένα δισκάκι 45 στροφών του 1962 με δύο τραγούδια από το έργο «Μια πόρτα δραχμές 500», σε μουσική Μίμη Πλέσσα, στίχους Βαγγέλη Γκούφα και Βασίλη Ανδρεόπουλου και ερμηνεία Γιάννη Βογιατζή.